| Part Number : | ADN2815ACPZ |
|---|---|
| Manufacturer/Brand : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Description : | IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZ |
| RoHs Status : | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | 1139 pcs |
| Datasheets | ADN2815ACPZ.pdf |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL | Yes |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 7 Weeks |
| Main Purpose | SONET/SDH |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML |
| Frequency - Max | 1.25GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Part Number | ADN2815 |